| Brand | ?Haier |
|---|---|
| Manufacturer | ?Haier |
| Model | ?50P7GT |
| Model Name | ?P7 SERIES |
| Model Year | ?2023 |
| Package Dimensions | ?125 x 76 x 28.7 cm; 9.2 kg |
| Batteries | ?2 AA batteries required. |
| Item model number | ?50P7GT |
| Memory Storage Capacity | ?2 GB |
| Operating System | ?Google TV |
| Hardware Interface | ?Bluetooth, USB, HDMI |
| Tuner Technology | ?ATSC |
| Resolution | ?4K |
| Special Features | ?Flat |
| Mounting Hardware | ?TV,Power Cable, Remote Control, Stand,Manual |
| Remote control technology | ?Bluetooth |
| Display Technology | ?LED |
| Standing screen display size | ?50 Inches |
| Aspect Ratio | ?16:9 |
| Screen Resolution | ?3840 x 2160 pixel |
| Audio Encoding | ?Dolby Atmos |
| Audio input compatible with the item | ?Auxiliary |
| Audio output mode | ?Surround |
| Speaker Surround Sound Channel Configuration | ?Dolby Atmos |
| Speakers Maximum Output Power | ?20 Watts |
| Battery Description | ?NiMh, Lithium Ion |
| Refresh Rate | ?60 Hz |
| Connector Type | ?Bluetooth, Wi-Fi, USB, Ethernet, HDMI |
| Mounting Type | ?Table Mount |
| Manufacturer | ?Haier |
| Item Weight | ?9 kg 200 g |

$133.33
Original: $380.94
-65%Haier 127 cm (50 inches) UHD -Smart Google TV with Hands Free Voice Control 50P7GT (Grey)—
$380.94
$133.33The Story
Product information

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.




