| Brand | Carrier |
|---|---|
| Model | 24K ESTRELLA Cx (3 STAR) WRAC AC R32 |
| Capacity | 1 Tons |
| Annual Energy Consumption | 859.26 Kilowatts |
| Noise Level | 56 dB |
| Installation Type | Window |
| Part Number | 24K ESTRELLA Cx (3 STAR) WRAC AC R32 |
| Special Features | Sleep Mode, Dust Filter |
| Colour | White |
| Voltage | 1700 Volts |
| Wattage | 1700 Watts |
| Included Components | Remote |
| Manufacturer | Carrier |

Original: $417.48
-65%$417.48
$146.12The Story
Product information
Additional Information
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Item Weight | 42 kg |
| Net Quantity | 1.00 Count |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Product information
Additional Information
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Item Weight | 42 kg |
| Net Quantity | 1.00 Count |























